Dikmen 2. El Antika Eşya Alanlar

Dikmen 2. El Antika Eşya Alanlar
14 Mayıs 2020 No Comments Genel ahmet

Ev içerisindeki fazla eşyaları nakde çevirerek yeni eşyalar için bütçe oluşturulabilir. Evler artık eskisi kadar büyük olmadığı içine ev içerisinde yer alan her fazla ürün ev halkını rahatsız ediyor. Bu nedenle fazlalık ya da kullanılmayan eşyalar satılıyor.

Antika Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde eskiye dönü izleri sık sık görülüyor. Eskiye özlem ve eskiye özenme eğilimi görülüyor. Bu nedenle antika ürünlere olan ilgi de oldukça arttı. Özelikle antika plaklar en sevilenler arasında. Eğer plak dinlemeyi sevmiyorsanız, aynı plaktan elinizde 2 tane varsa ya da plak dinlemek için bir pikabınız yoksa plakları evde saklayarak boşuna yer işgal etmenize gerek yok. Plaklarınızı değerinde satarak hem nakit kazanmış olursunuz hem de plak sever insanlar için güzel bir fırsat sunarsınız.

Eşyanın Antika Olduğu Nasıl Belirlenir?

2. el olan ve eski olan her eşya antika değildir. Bir eşyanın antika olarak değerlendirilebilmesi için değerli ve nadir eşyalardan olması  gerekir. Örneğin her eski olan vazo antika sayılmaz. Ama uzun yıllardır miras olarak gelen eski tarihlere dayanan özel işlemeli seri satışı olmayan bir vazo antika sayılabilir. Firmamıza getirdiğiniz eşyalarınızı çalışanlarımız inceleyerek antika olup olmadıkları konusunda rahatlıkla size bilgi verebilir. Aynı zamanda satacağınız her ürünü değerinde alarak yeni alacağınız ürünlerinizin bütçesi için size destek olur.

Tags
Dikmen 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara