Dikmen 2.El Ofis Büro Eşyası Alanlar

Dikmen 2.El Ofis Büro Eşyası Alanlar
20 Mayıs 2020 No Comments Genel ahmet

İş hayatının ayrılmaz bir unsuru olan ofisler, farklı mobilya ve eşyalarla daha güzel bir görünüme ulaştırılmakta ve işlevsel hale getirilmektedir. Çok sayıda insanın ziyaretine açık olan ofislerde yenilikler yapmak ve müşterileri ya da ziyaretçileri sürekli olarak yeni bir imaj ile karşılamak, ofis sahipleri açısından önemlidir. Ancak bu durumda ikinci el eşyaların ne olacağı sorunu ortaya çıkmaktadır. Dikmen’de faaliyet gösteren firmamız, her türlü ikinci el ofis ve büro eşyasını değerinde ücret ödeyerek almaktadır.

İkinci El Evrak Rafı

 Evrak rafları, ofislerin başlıca eşyalarındandır. Karışık dosyaların sıralandığı ve depolandığı bu raflar, ihtiyaç duyulması halinde daha büyük boyutlu olanları ile değiştirilmektedir. Siz de ofisinizde bulunan evrak raflarını değiştirmek istiyorsanız elinizde kalan ikinci el evrak raflarının firmamız tarafından alımı için bize başvurabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu ikinci el eşya alım hizmetinden yararlanmak için irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İkinci El Toplantı Masası

 Toplantı masaları, olağan ve olağan dışı durumların değerlendirilmesi için ofis çalışanlarının etrafında toplandığı büyük masalardır. Zaman içerisinde ofis personelinin sayısını artması gibi nedenler, yeni bir masanın alınmasını zorunlu hale getirmektedir. Bu durum, eski toplantı masasının da elden çıkarılmasını gerektirmektedir. Dikmen’de faaliyet gösteren firmamız toplantı masaları da dahil olmak üzere her türlü ikinci el ofis eşyasını değerinde almaktadır.

Tags
Dikmen 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara