Dikmen 2. El Mobilya Alanlar

Dikmen 2. El Mobilya Alanlar
19 Mayıs 2020 No Comments Genel ahmet

Ankara memur şehri olarak anılır. Memurların sürekli farklı illere tayinleri çıktığı için gezgin olarak yaşarlar. Sabit işi olan insanlara göre daha sık iş şehri değiştirirler. Bu nedenle Ankara’ya taşınan veya Ankara’dan taşınan çok fazla olur. Sürekli bir nakliye durumu vardır. Taşınma esnasında eşyalarla ilgilenmek çok zordur. Özellikle çok uzak şehirlere gidiyorsanız evinizdeki eşyaları nakliye firmasıyla gideceğiniz yere götürmek yeni eşyalar almaktan çok daha pahalıya gelecektir. Bu yüzden gideceğiniz yerde yeni eşyalar almak üzere eski eşyalarınızı burada 2. el olarak satabilirsiniz.

Mobilya Satışında Nelere Dikkat Edilir?

Mobilyalar sürekli kullanılan insanlarla sürekli temas eden eşyalardır. Ev içerisinde her yerde mobilyalar yer alır. Son yıllarda bahçe balkon mobilyaları da çok sık tercih edilir. Fakat taşınma durumunda yeni evde bahçe ya da balkon yoksa mobilyaları çöpe atmak yerine firmamıza getirerek nakite çevirebilirsiniz. Mobilyalarınızı satarken kullanılabilir durumda olmaları gerekir. Mobilyalarınızın hepsini değerinde satın alıyoruz. Bu nedenle çöp eşyaları değil değeri olan mobilyaları bize ulaştırmanız gerekiyor.

Mobilyalar Nasıl Taşınır?

Mobilyalarınızı bize getirirken nakliye esnasında zarar görmemeleri için özenle paketlenmeli ya da sarılmalıdırlar. Böylece nakliye sırasında oluşabilecek hasarlar önlenir ve mobilyalarınızın değeri düşmez. Kırılmış ya da zarar görmüş mobilyaların değeri düşecektir. Yeni alacağınız mobilyalar için sattığınız eski mobilyalarınızdan kazanacağınız para sayesinde yeni mobilya bütçenizi arttırarak istediğiniz mobilyaları alabilirsiniz.

Tags
Dikmen 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara